Петьовка — хворая головка

Петьовка — хворая головка

Петьовка — хворая головка

16 февраля 2015 г.

Сергей Варченко

«Розпустились. Пишуть всяке в своїх інтернетах». Щось таке подумав, ймовірно, параментар із Закарпаття Василь Петьовка, реєструючи в Раді пропозицію додати до закону «Про інформацію» статтю, яка вкаже блогерам на їхнє місце.

Формулювання законопроекту на стільки обтічні, що можна вже писати зізнання в його порушенні.

Оцінити ініціативу можете самі. Публікую лише найцікавіше.

«Новелою законопроекту є врегулювання прав та обов’язків блогера», пояснює автор.

Якщо законопроект ухваляться, то обов’язком блогера стане «перевіряти достовірність розміщеної загальнодоступної інформації до її розміщення і негайно видаляти розміщену недостовірну інформацію». Шкодити діловій репутації теж не можна, тому вже зараз вчіться фільтувати все, що ви пишете про президента (знаю, це складно, але…)

А ще – «дотримуватися вимог законодавства України про референдуми і вибори», тобто у день тиші перед виборами Олег Ляшко не зможе (традиційно) написати на Facebook «Голосуйте за Ляшка», так само і вам не можна буде застерігати людей, за головного «радикала» не голосувати (якщо ви не його фанат).

І ось ще цікава запропонована норма, яка вам точно сподобається: «Блогер зобов’язаний розмістити на своїх сайті або сторінці сайту в мережі “Інтернет” свої прізвище та ініціали, електронну адресу для направлення йому юридично значимих повідомлень». Вже бачу, як всі розкривають світові власні контактні дані.

А загалом там не так багато всього – тому почитайте самі: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54006

Цікаво, а у Петьовки є Facebook чи Twitter?

«Розпустились. Пишуть всяке в своїх інтернетах». Щось таке подумав, ймовірно, параментар із Закарпаття Василь Петьовка, реєструючи в Раді пропозицію додати до закону «Про інформацію» статтю, яка вкаже блогерам на їхнє місце.   Формулювання законопроекту на стільки обтічні, що можна вже писати зізнання в його порушенні.  Оцінити ініціативу можете самі. Публікую лише найцікавіше.  «Новелою законопроекту є врегулювання прав та обов’язків блогера», пояснює автор.  Якщо законопроект ухваляться, то обов’язком блогера стане «перевіряти достовірність розміщеної загальнодоступної інформації до її розміщення і негайно видаляти розміщену недостовірну інформацію». Шкодити діловій репутації теж не можна, тому вже зараз вчіться фільтувати все, що ви пишете про президента (знаю, це складно, але…)  А ще – «дотримуватися вимог законодавства України про референдуми і вибори», тобто у день тиші перед виборами Олег Ляшко не зможе (традиційно) написати на Facebook «Голосуйте за Ляшка», так само і вам не можна буде застерігати людей, за головного «радикала» не голосувати (якщо ви не його фанат).  І ось ще цікава запропонована норма, яка вам точно сподобається: «Блогер зобов’язаний розмістити на своїх сайті або сторінці сайту в мережі  eiqeeiqqrixekmpeiqeeiqqrixekmp />

 

Andrii Bashtovyi


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Александр Тарханов о работе с Олегом Романцевым в «Спартаке».
Журналисты разбирались, что происходит с резервацией бывших и нынешних охранников Путина рядом с его резиденцией в Новгородской области.…
Открытие МФО "Займер" собственного коллекторского агентства заставляет пристальнее посмотреть на предпринимателя Сергея Седова, который подн…
Под руководством Андрея Белоусова аппаратом Минобороны стал управлять Олег Савельев. Военного опыта он не имеет, но в последние пять лет отв…
Должнику по налогам передан контракт почти на 58 млрд рублей. В сделке зашиты интересы госкорпорации Ростех и главы КАМАЗа Сергея Когогина.…
Уголовное дело Андрея Воронова может привести силовиков прямиком в кабинет главы ЯНАО Дмитрия Артюхова.…
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Как вы считаете, санкции влияют на обычных граждан России больше, чем на политическую элиту?






Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте